Kumköy

Kumköy, bulunmuş olduğu konum   itibari ile eşsiz doğa harikalarına oldukça yakındır. Bu nedenle, her ne kadar Kumköy otellerinin konforu ve ihtişamı sizi kendisine çekse de dışarıda gezilmeyi ve keşfedilmeyi bekleyen birçok doğa harikası olduğunu kendinize hatırlatın.

Kumköy ‘ de yer alan bu doğa harikalarının başında hiç şüphesiz ki  Manavgat Şelalesi gelmektedir. Kısa bir yolculuğun ardından ulaşacağınız bu eşsiz güzelliklteki şelale kenarında, kendinizi suyun sesine bırakabilir ve çayınızı huzurla bu göz kamaştırıcı manzara karşısında yudumlayabilirsiniz.  Kumköy otelinizden çıkıp, sabah keyfinizi burada yapmak sizin için eşsiz bir deneyim olacaktır.

Zorluk derecesi yüksek olan Manavgat Çayı’nda Şahap Köprüsü ile Sevinç Köprüsü arasındaki 19 km boyunca, yer yer iki tarafı dik ve aşılması güç kanyonların içinde rafting de yapılıyor. Geçişler içerisinde Manavgat Çayı’nın akış hızı yavaşladığından çevreyi izlemek de mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>