Sorgun Plajı

 

Sorgun Plajı Antalya Havalimanına 70 km mesafede olan Side bölgesinde bulunmaktadır. Sorgun her ne kadar  lüks ve kaliteli otelleri ile tanınsa da doğa harikalarına oldukça yakın olmasından dolayı göz dolduruyor. Dünyanın hemen hemen her yerinden turistlerin gelip gördüğü Side Antik Şehre mesafesi ise 5 km dir.  Sorgun’da konaklama yapacaksanız tarihin yanında doğal güzelliklerde size tüm imkanları sunuyor.Sorgun’da geçirilecek  tatil de Sorgun Plajına mutlaka gitmelisiniz. 

Sorgun Plajı bölgenin en temiz plajlarından bir tanesidir. Mavi bayrak ödüllü Sorgun Plajından bu bölgede yaşayan halkta kolaylıkla yararlanabilir. Aracı ile gelen tatilciler için ücretsiz bir otoparkıda bulunmaktadır. Sorgun Plajı çevresinin güzelliği , suyun berraklığı ve temizliği ile adeta sizleri büyülüyor. Çakıl ve kumların güzelliğinin kesiştiği Sorgun Plajı’nda denizine girebilir ve tatilinizi doyasıya bu plajda geçirebilirsinizSorgun.Side Halk Plajı ve Köymeydanı Plajı bölgede denize girebileceğiniz noktalardır. Side 9 tane Mavi Bayraklı plaja sahiptir.

 

Sorgun Plajı, yaz turizminin önemli bölgelerinden birinde olmasından dolayı, çevresinde birçok otel vardır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>